Срок работы пробной версии продукта истек. Через две недели этот сайт полностью прекратит свою работу. Вы можете купить полнофункциональную версию продукта на сайте www.1c-bitrix.ru. Миссия и ценности
Логотип
+38 (095) 905-39-99
Замовити дзвінок
0
Ваш кошик порожній
Продовжити покупки
Меню

Каталог Каталог Видавництва Видавництва Компанія Компанія Допомога Допомога Контакти Контакти

Миссия и ценности

Команда Nmax — складається з програмістів, які мають досвід роботи в реалізаціїї освітніх проектів та систем управлівння дамини, а також вчителів з досвідом роботи від 15 років в школі. Ідея створити корисний сервіс для навчального процесу виникла дуже давно. Процес створення давався дуже складно, але цікаво. В 2018 році ми вперше реалізували проект та пустили його в маси.

Наш сервіс перший в Україні створив онлайн журнали для вчителів та онлайн щоденники для учнів, веб-інструменти для презентацій та перевірки домашніх завдань.
З нами ви заощадите час при веденні документації з успішності школярів, зможете швидко знайти матеріали для проведення відкритих або позакласних уроків, матеріали для підвищення кваліфікації та багато іншого. А також придбати будь-які підручники, зошити для лабораторних і практичних робіт, навчальну літературу.
Наші консультанти допоможуть Вам зорієнтуватися у всій багаторізності товару. Просто зателефонуйте нам:  095 905 39 99

Ми постійно оновлюємо та розширюємо свій асортимент з врахуванням останніх новинок і пропонуємо Вам тільки оригінальну продукцію.


Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевнені в якості продукції та опративності її доставки. Більше того, у нас - помірні ціни та гарантія якості.

Головна наша ціль та, в якійсь мірі, місією є  не "холодна" продажа товару, а турбота про покупця. Ми займаємось реалізацією тільки хорошо настрою та доставкою посмішок. Звернувшись до нас Ви зробили правильний вибір, і ми гарантуємо вам тільки вдалі покупки та якісні послуги!